Profesyonel Site Güvenliği

Profesyonel Site Güvenliği

Konut, Toplu Konut ve Profesyonel Site Güvenliği

Profesyonel Site Güvenliği

Site, villa, toplu konut ve özel konutlarda yaşayanların huzur ve güvenliği ön planda tutularak gerekli özel güvenlik önlemlerinin alınmasında ve uygulanmasında 4S Güvenlik olarak hizmet vermekteyiz. Firmamız; güvenliği sağlanacak apartman, site veya konutların sabotaj, hırsızlık, terör ve saldırı gibi tehditlere karşı mevcut güvenlik risklerini inceleyerek analiz eder ve güveliği sağlamada alınması gereken önlemleri projelendirerek güvenliği sağlanacak sitenin yönetimine sunar.

Proje, yönetim tarafından kabul gördüğü takdirde site özel güvenlik sertifikası alımı için gerekli düzenlemeler yapılarak valilik izni alınmasından sonra site güvenliği hizmetine başlanır. Fiziki olarak toplu konut ve site güvenliği hizmetmizin yanısıra, fiziki güvenliği destekleyen ve kayıt altına alan elektronik güvenlik hizmetlerimizin kullanılmasını da ayrıca tavsiye ederiz.

Elektronik güvenlik hizmetinde; Kapı telefonları, yangın alarm sistemleri, cam kırılma detektörleri, CCTV kamera sistemleri, vitrin izleme detektörleri, Site Giriş kapı sistemleri, bariyer düzenekleri gibi elektronik cihazlar yardımıyla sitenizi fiziki olarak korumanın yanında elektronik olarak da koruyabilme kabiliyetine sahip olduğumunu ,  kolay bir şekilde kullanabilme uzmanlığı firmamızca verilen meslek içi site güvenliği eğitimi ile kazandırılmış olup, gerek insan gücü ve gerekse teknoloji kullanarak evinizi, ailenizi ve tüm site sakinlerini güvende hissettirecek özel site güvenliği hizmetini profesyonelce vermekteyiz.

Profesyonel Site Güvenliği hakkında verdiğimiz hizmetler;

  • Toplu Konut ve Site Özel Güvenlik Risk Analizi,
  • Özel güvenlik fizibilite çalışması,
  • Site/Konut fiziki güvenliği,
  • Toplu Konut ve Site elektronik özel güvenlik sistemleri,